Ana sayfa

Suzhou Bellaid lighting co.,ltd

you are superman and Company, aways give us great support on leadtime,quality,service and solution. Eğer, süpermen ve Firma uzağa bize leadtime, kalite, hizmet ve çözüm büyük destek veriyor.

—— Jan Rogndalen Norveç'ten

Biz şirket her zaman bize sürekli destek veren takdir ve bizim farklı özelleştirilmiş accepte

—— ABD'den Don Lody

Biz her zaman senin gerçekten iyi hizmet ve ürün büyük işbirliği ve tüm memnuniyetini, 2008 yılından bu yana Yardımlarınız için teşekkür ederim.

—— Cadana Sarah

Ben sohbet şimdi

Suzhou Bellaid lighting co.,ltd

1 2 3
Suzhou Bellaid lighting co.,ltd Suzhou Bellaid lighting co.,ltd Suzhou Bellaid lighting co.,ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 5000000-7000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%

Established in 2007, Bellaid lighting specializes in R&D, production and sales of LED related products, Our LED Lighting can now be used for any lighting application and all our LED Lighting products are made using fine quality LED lighting components and technology. 2007 yılında kurulan, Bellaid aydınlatma Ar-Ge, üretim konusunda uzmanlaşmış ve LED ilgili ürünlerin satış, Bizim LED Aydınlatma artık her türlü aydınlatma uygulaması için kullanılabilir ve tüm LED Aydınlatma ürünleri kaliteli LED aydınlatma elemanları ve teknoloji kullanılarak yapılır.

Our goal is "not only specialty, but also more care for every detail, endless service" we strive for perfect everystep and give our reliable clients our entire satisfaction. Amacımız "Her detay için özel değil, aynı zamanda daha fazla bakım, sonsuz hizmet sadece" Biz mükemmel everystep için çaba ve bizim güvenilir müşteriler bizim tüm memnuniyeti vermektir.
We also design & customise products at our customers request. Ayrıca tasarım ve müşterilerimizin isteği ürünleri özelleştirmek. We like to see ourself as the leader in the industry and are always prepared to go that "extra mile" for our clients, so when you require a product to suit your application or outlet you can trust BELLAID LED to provide the best customer service at THE BEST POSSIBLE PRICE. Biz sektörde lider olarak kendimizi görmek ister ve her zaman müşterilerimiz için "ekstra mil" olduğunu gitmek için hazırız, böylece uygulamaya uyacak ya da Bellaid güvenebilirsiniz çıkışa bir ürün gerektiğinde en iyi müşteri hizmeti sunmak için LED EN İYİ FİYAT MÜMKÜN.
We are sincerely looking forward to creating our brilliant business relationship with our distinguished domestic and overseas clients. Biz içtenlikle seçkin yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile bizim parlak bir iş ilişkisi oluşturmak için arıyoruz.
İletişim bilgileri
Suzhou Bellaid lighting co.,ltd

İlgili kişi: Mr. wang

Faks: 86-512-66209627

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)